Your Unilabs Speak Up Help Line

Co je linka pomoci Speak-Up?

Speak-Up je název, který společnost Unilabs zvolila pro náš nástroj pro důvěrné oznamování. Speak-Up je spravovaný nezávislou třetí stranou One Trust, který je v souladu s platnými právními předpisy týkajícími se tzv. whistleblowingu. Linka pomoci a nástroj Speak-Up zajišťují bezpečné a důvěrné prostředí pro shromažďování, uchovávání a přenos těchto oznámení.

Proč bych měl/a oznámit to, co vím?

Ve společnosti Unilabs pracujeme v pozitivním a důvěryhodném prostředí. Abychom toto prostředí podporovali a nadále dodržovali naše hodnoty a mantru Care BIG, máme všichni společnou odpovědnost za etické jednání – a to neustále. Pochybení v rámci společnosti může ohrozit existenci celé naší organizace. Zavázali jsme se, že pro vás vytvoříme bezpečný prostor, abyste mohli bez obav oznamovat pochybení a neetické jednání.

Co lze oznámit?

Linka pomoci Speak-Up je určena k tomu, aby naši zaměstnanci mohli oznamovat jakékoli porušení našeho kodexu chování nebo kterékoli porušení ze zásad naší skupiny.

S kým jiným si ještě můžu promluvit?

Žádáme vás, abyste své obavy oznamovali prostřednictvím kanálu, který vám vyhovuje nejvíce – váš přímý nadřízený, jiný člen vedení, váš personalista, tým právního oddělení a oddělení Compliance, hlavní právní poradce skupiny, ředitel lidských zdrojů nebo generální ředitel.

Za žádné oznámení podezření na pochybení učiněné v dobré víře nebudete ze strany společnosti Unilabs postiženi, bez ohledu na to, zda je či není věcně správné.

Upozorňujeme však, že vědomé poskytování nepravdivých nebo zavádějících informací nebude tolerováno.

Položte otázku

Chcete-li se na něco zeptat nebo máte-li dotaz ohledně našich etických zásad nebo zásad dodržování předpisů, nebo dotaz ohledně našich firemních zásad, můžete se zeptat anonymně a důvěrně.

Otázka uvedená jako příklad:

Mohu přijmout dárek od dodavatele, se kterým chce začít naše společnost obchodovat?

Položte otázku

Nahlášení události

Tento systém umožňuje snadno oznámit jakékoli skutečné nebo podezřelé pochybení, které může souviset se společností Unilabs, ať už se týká našich zaměstnanců nebo třetích stran pracujících pro nás nebo naším jménem.

Kliknutím na tlačítko níže zahájíte zpracování zprávy a my vám položíme několik otázek týkajících se incidentu.

Tímto způsobem se vaším oznámením bude zabývat přímo centrální/globální právní a compliance tým nebo personální oddělení společnosti Unilabs, který získal důkladné odborné znalosti v oblasti vyšetřování. Tento postup zaručuje přísnou důvěrnost a rychlost vyřízení vašeho oznámení.

Pokud si přejete podat oznámení na místní úrovni, zašlete své oznámení přímo místnímu právnímu týmu nebo personálnímu oddělení.““

Začněte

Zkontrolujte stav

Můžete zkontrolovat stav vašeho hlášení nebo otázky použitím přístupového čísla a hesla, které jste si vytvořili, když jste odesílali vaše hlášení nebo otázku.

Zkontrolovat stav

Zavolejte nám

Pokud upřednostňujete mluvit s někým důvěrně, zavolejte nám a jeden z našich zástupců vám rád pomůže.

(800) 461-9330

Pro výběr mezinárodního telefonního čísla zvolte ze seznamu níže zemi, ze které voláte. Pokud není vaše země v seznamu uvedena, klikněte zde pro další instrukce.

Toto není tísňová linka. Kontaktujte místní zákonné orgány, pokud jste ohrožen (a) na životě.